Aktualności

Oferta pracy w Oddziale w Sianowie na stanowisku Kasjer-Dysponent
30 kwietnia 2019

Bank Spółdzielczy w Sławnie Oddział w Sianowie zatrudni pracownika na stanowisko:

 KASJER – DYSPONENT

 

Opis stanowiska:

– obsługa Klientów Banku w tym obsługa kasowa,

– sprzedaż produktów bankowych,

– pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długofalowych relacji z Klientem,

– kreowanie pozytywnego wizerunku Banku

 

Oczekiwania :

– wykształcenie wyższe ( bądź w trakcie trwania nauki na studiach wyższych ),

– biegła obsługa komputera,

– komunikatywność oraz wysoka kultura osobista ,

– zdolność analitycznego myślenia

 

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres bssianow@bsslawno.pl lub złożenie osobiście w siedzibie Banku Spółdzielczego w Sianowie ul. Morska 7, 76-004 Sianów wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli:

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz formularzu rekrutacyjnym, lub przez wskazanie konkretnych danych, które będą przetwarzane, np. w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, itp.) w celu udziału w procesie rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Sławnie Oddział w Sianowie 76-004 Sianów ul. Morska 7.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu jest Bank Spółdzielczy w Sławnie 76-100 Sławno ul. Kopernika 5.