Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym w Sławnie
7 stycznia 2019

Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla MOKKA X! Czy słyszałeś o atrakcyjnych nagrodach czekających na tych, którzy lubią oszczędzać?

Z Bankiem Spółdzielczym w Sławnie marzenia się spełniają. Na naszych klientów czeka moc niezwykłych nagród, a wśród nich:

  • dynamiczny i nowoczesny Opel MOKKA X z silnikiem 1,4 Turbo o mocy 120 koni mechanicznych,
  • 50-calowe telewizory Samsung,
  • wodne odkurzacze bezprzewodowe Bissell Crosswave,
  • czytniki e-book inkBOOK Lumos
  • opiekacze do kanapek Russell Hobbs Cook@Home

Nagrody te można zdobyć zakładając lokatę 3 lub 6 miesięczną w placówkach Banku Spółdzielczego w Sławnie w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 roku na kwotę minimum 500 złotych. Szanse na zwycięstwo zwiększają się z każdą wielokrotnością kwoty 500 złotych.

Atrakcyjne oprocentowanie lokat w Banku Spółdzielczym w Sławnie idące w parze z możliwością wygrania wielu niezwykłych nagród to okazja, której nie można przeoczyć:

zakładana w systemie Internet Banking:

  • Lokata 3 – miesięczna – 1,10% (stałe w stosunku rocznym)
  • Lokata 6 – miesięczna – 1,30% (stałe w stosunku rocznym)

zakładana w placówce banku:

  • Lokata 3 – miesięczna – 1,00% (stałe w stosunku rocznym)
  • Lokata 6 – miesięczna – 1,20% (stałe w stosunku rocznym)

Odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Sławnie i dowiedz się więcej o zimowej edycji Loterii Promocyjnej „Lokata SGB”.

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

 

Pliki do pobrania