Mamy tu nagrody w loterii promocyjnej Lokata SGB
21 stycznia 2020

Oszczędzanie leży w Twojej naturze? To dobrze. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Sławnie w okresie od 20 stycznia do 31 marca 2020 roku możesz wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nową hybrydową Toyotę Corollę. Oszczędzasz więc nie tylko swoje pieniądze, ale i środowisko!

Ekologiczna Toyota Corolla Hybrid to główna nagroda w zimowej edycji Loterii promocyjnej LOKATA SGB

 

W puli nagród mamy jeszcze:

     ⇒smartwatche Garmin Vivoactive 4,

     ⇒ekspresy ciśnieniowe DeLonghi,

     ⇒bezworkowe wodne odkurzacze Zilan oraz

     ⇒plecaki Wittchen Office.

Nagrodę w Loterii można wygrać w bardzo prosty sposób: zakładając w bankowości elektronicznej lub w placówce Banku Spółdzielczego w Sławnie 3- lub 6-miesięczną lokatę terminową, na której ulokowane zostanie minimum 500 złotych.

Warto pamiętać, że każda wielokrotność kwoty 500 złotych oznacza nie tylko zwiększenie zysków, ale także większą szansę na wygraną.

 

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2020)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 20.01.2019 r. do 31.03.2020 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Pliki do pobrania