Aktualności

Kolejne wyróżnienie Banku Spółdzielczego w Sławnie
12 września 2014

W dniu 10 września br. w Auli Domu Literatury w Warszawie Prezes Banku Spółdzielczego w Sławnie – Aleksandra Bukowska odebrała z rąk posła Franciszka J. Stefaniuka nagrodę Orzeł Agrobiznesu Grand Prix 2014. Uroczystość objęta była honorowym patronatem wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka.

Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS.

O nagrodę Orzeł Agrobiznesu Grand Prix mogą ubiegać się firmy posiadające wybitne sukcesy rynkowe. Do tej pory Orła Agrobiznesu Grand Prix zdobyły 34 firmy i banki.

Nagrody przyznaje kapituła złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności, marketingu i ekonomii. O przyznaniu Bankowi Spółdzielczemu w Sławnie w/w nagrody zdecydowały: atrakcyjne produkty bankowe, estetyczne i nowoczesne placówki, wysoka jakość i profesjonalność obsługi, troska o klienta i jego potrzeby, pozytywne opinie o banku ze strony klientów i mieszkańców.

Nagroda Orzeł Grand Prix, która jest wyróżnieniem dla starannie wybranych, nielicznych firm i banków, to kolejny dowód silnej pozycji Banku Spółdzielczego w Sławnie na lokalnym rynku finansowym.