Aktualności

DNI KOBYLNICY 2017
8 sierpnia 2017

O Gminie Kobylnica z pewnością słyszał już każdy. Imprezy organizowane w tej gminie cieszą się ogromną popularnością. Mogą one śmiało konkurować z największymi wydarzeniami w kraju. Tym bardziej jest nam bardzo miło, że możemy z takim partnerem współpracować i wspierać w tych inicjatywach.

Tegoroczne obchody Dni Kobylnicy rozpoczęto spektaklem teatralnym „Boeing, Boeing”, który wystawiono na Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Kolejną atrakcją był Festyn Rodzinny na placu przed Zespołem Szkół Samorządowych. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży, ale także smaczne potrawy. Bank Spółdzielczy w Sławnie miał również przyjemność i możliwość zaprezentowania własnego stoiska.

Dalsza część atrakcji odbyła się na placu przy Gminnym Centrum Kultury, gdzie kulminacyjnym punktem był koncert Agnieszki Chylińskiej. Wydarzenie to zgromadziło tłumy fanów tej charyzmatycznej wokalistki. Owacjom i głośnym brawom nie było końca.

Wcześniej można było wziąć udział w licznych akcjach i zabawach, a także posłuchać Orkiestry Gminnego Centrum Kultury i Promocji. Ostatnim akcentem Dni Kobylnica była rywalizacja sportowa z udziałem całych rodzin.