Aktualności

BAKCYL- Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży
5 grudnia 2017

Z wielką przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Sławnie został Partnerskim Bankiem Projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży.

Podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych w Warszawie Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sławnie Pani Aleksandra Bukowska osobiście odebrała z rąk Prezesa Związku Banków Polskich Pana Krzysztofa Pietraszkiewicza oraz Prezesa Zarządu Warszawskiego Instytutu Bankowości Pana Krzysztofa Kokota, Dyplom „Partnerski Bank Projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży.

Bakcyl to przykład społecznie odpowiedzialnego współdziałania sektora bankowego na rzecz podniesienia poziomu wiedzy finansowej dla młodego pokolenia Polaków. Opiera się na zaangażowaniu pracowników banków do roli trenerów przygotowanych do prowadzenia lekcji z młodzieżą.

Podstawowym działaniem w ramach projektu Bakcyl są interaktywne lekcje z zakresu finansów dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich prowadzone przez doświadczonych pracowników banków-wolontariuszy. Zajęcia są tak przygotowane, aby młody człowiek otrzymał nie tylko niezbędną wiedzę o finansach ale przede wszystkim nabrał dobrych nawyków w zarządzaniu nimi.

Zapraszamy szkoły zainteresowane projektem BAKCYL do udziału w Projekcie Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz opublikowany na stronie http://bakcyl.wib.org.pl/dodajszkole.php

Więcej informacji o projekcie jest dostępne na stronie www.bakcyl.wib.org.pl

 

 

 

Pliki do pobrania