Aktualności

Bobrowiczki – VI Festyn 4×4
2 sierpnia 2017

Po raz VI w Bobrowiczkach odbył się Festyn 4×4, którego główną atrakcją są zmagania pojazdów terenowych. Widowisko to przyciąga co roku coraz więcej zwolenników tej ciekawej i oryginalnej dyscypliny. Impreza jest także pretekstem dla miłośników tych pojazdów do spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania swojego nietypowego autka.

Przy tej okazji przygotowano dla uczestników oraz dla gości różne atrakcje na boisku wiejskim w Bobrowiczkach, gdzie była organizowana impreza. Pojawili się mieszkańcy z całego terenu gminy oraz ze Sławna. Dla najmłodszych przygotowano  atrakcje w postaci dmuchańców, basenu z piłeczkami i trampolin. Wszyscy mogli skosztować gorącego posiłku i domowych wypieków. Przy muzyce na żywo goście bawili się do późnych godzin nocnych.

Organizatorami festynu byli: Stowarzyszenie Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju Wsi Bobrowiczki, Radny Rady Gminy Sławno oraz Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Bobrowiczki.

Od samego początku organizowania Festynu 4×4, Bank Spółdzielczy w Sławnie wspiera finansowo imprezę, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.