JUBILEUSZOWY kredyt gotówkowy
31 stycznia 2020

Nie zawsze ma się pod ręką odpowiednią ilość gotówki, dlatego jeśli potrzebujesz większej kwoty na duże zakupy, niespodziewane wydatki lub podróż marzeń, skorzystaj z oferty JUBILEUSZOWEGO kredytu gotówkowego Banku Spółdzielczego w Sławnie.

Twoje korzyści:

prowizja 0%

kwota kredytu od 1.000 zł do 20.000 zł

oprocentowanie od 6,50% *

okres spłaty – do 36 miesięcy

na dowolny cel

minimum formalności

atrakcyjny pakiet ubezpieczeń

 

Jak wziąć kredyt?

Wydrukuj i wypełnij wniosek kredytowy tutaj oraz:

oświadczenie o źródle i wysokości dochodów tutaj w przypadku, gdy Twoje wynagrodzenie lub emerytura wpływa na rachunek w Banku Spółdzielczym w Sławnie

lub

przedłóż do wypełnienia swojemu pracodawcy zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów tutaj w przypadku, gdy Twoje wynagrodzenie lub emerytura nie wpływa na rachunek w Banku Spółdzielczym w Sławnie

złóż kompletny wniosek w najbliższej placówce Banku Spółdzielczego w Sławnie, a resztą zajmą się nasi doradcy.

 

 

Poleć nas swoim bliskim

 RRSO

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 10,84 % i została wyliczona przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 5.000 zł (prowizja i koszt ubezpieczenia płatne ze środków własnych kredytobiorcy), okres kredytowania 24 miesięcy,  roczne zmienne oprocentowanie nominalne 8,00 %, tj. WIBOR 12M+marża 6,13 pp., spłata w 24 miesięcznych równych ratach (23 raty po 225,21 zł i 1 rata 225,16 zł). Całkowity koszt kredytu wynosi 679,49 zł, na który składają się: odsetki 404,99 zł, prowizja za udzielenie kredytu 0 zł, koszty usług dodatkowych 110 zł, w skład których wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy 110 zł. Całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 5.514,99 zł.

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Ww. informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 15-01-2020 r. na reprezentatywnym przykładzie

 

Pliki do pobrania