JUBILEUSZOWY kredyt gotówkowy
31 stycznia 2020

Nie zawsze ma się pod ręką odpowiednią ilość gotówki, dlatego jeśli potrzebujesz większej kwoty na duże zakupy, niespodziewane wydatki lub podróż marzeń, skorzystaj z oferty JUBILEUSZOWEGO kredytu gotówkowego Banku Spółdzielczego w Sławnie.

Twoje korzyści:

prowizja 3%

kwota kredytu od 1.000 zł do 20.000 zł

oprocentowanie od 6,50% *

okres spłaty – do 36 miesięcy

na dowolny cel

minimum formalności

atrakcyjny pakiet ubezpieczeń

 

Jak wziąć kredyt?

Wydrukuj i wypełnij wniosek kredytowy tutaj oraz:

oświadczenie o źródle i wysokości dochodów tutaj w przypadku, gdy Twoje wynagrodzenie lub emerytura wpływa na rachunek w Banku Spółdzielczym w Sławnie

lub

przedłóż do wypełnienia swojemu pracodawcy zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów tutaj w przypadku, gdy Twoje wynagrodzenie lub emerytura nie wpływa na rachunek w Banku Spółdzielczym w Sławnie

Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem skontaktuj się z nami telefonicznie lub korzystając z formularza „ZAMÓW ROZMOWĘ” dostępnego w dolnej części strony https://bsslawno.pl .

 

 

Poleć nas swoim bliskim

 RRSO

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 13,53 % i została wyliczona przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu 5.200 zł (prowizja i koszt ubezpieczenia płatne ze środków własnych kredytobiorcy), okres kredytowania 24 miesięcy,  roczne zmienne oprocentowanie nominalne 7,20 %, (tj. WIBOR 12M+marża 6,13 pp.), spłata w 24 miesięcznych równych ratach  (23 raty po 232,60 zł i 1 rata 232,62 zł). Całkowity koszt kredytu wynosi 652,42 zł, na który składają się: odsetki 382,42 zł, prowizja za udzielenie kredytu 3% tj. 156 zł, koszty usług dodatkowych 114 zł, w skład których wchodzą: koszty ubezpieczenia kredytobiorcy 114 zł. Całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 5.852,42 zł.

Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem,  oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Ww. informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 26-10-2020 r. na reprezentatywnym przykładzie

 

Pliki do pobrania