Już wkrótce nowy rok szkolny – pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu dla dziecka
29 sierpnia 2023

 

Beztroska dziecka, spokój rodzica

Dla każdego rodzica najważniejsze jest zdrowie dziecka i wspieranie jego rozwoju. Dlatego pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu. Dzięki „Generali, z myślą o NNW” pakiet dla dziecka otrzymasz niezbędną pomoc finansową w razie nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania czy innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Jak działa ubezpieczenie?

Ubezpieczenie jest ważne przez cały rok – w kraju , jak i za granicą. Podczas pobytu w domu, a także poza nim, na przykład na wycieczce lub w szkole.

Obejmuje dzieci od narodzin do 18. roku życia i osoby do 26. roku życia kontynuujące naukę.

 

W jakich sytuacjach Generali zapewnia wsparcie?

Oprócz wypłaty świadczenia Generali zwraca koszty z tytułu:

wycieczki szkolnej, w której dziecko nie mogło uczestniczyć z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku

odbudowy stomatologicznej zębów stałych, np. gdy dziecko się przewróciło i złamało ząb

zakup leków po pobycie w szpitalu wskutek choroby

Pogram Rabatowy Generali

Jeśli posiadasz już co najmniej jedno aktywne ubezpieczenie w Generali możesz skorzystać z Programu Rabatowego Generali . Kupując ubezpieczenie na życie i zdrowie można odebrać do 15% zniżki na inne ubezpieczenia.

 

 

Chcesz poznać szczegóły oferty? Porozmawiaj z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania – odwiedź placówkę naszego Banku lub zadzwoń.

 

Polisę możesz zakupić:

stacjonarnie w placówce Banku

zdalnie klikając KUP POLISĘ

w bankowości elektronicznej w zakładce UBEZPIECZENIA

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i reklamowy oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny. Szczegółowe warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności z nimi związane, jak również informacje na temat zasad działania produktu, określone są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia „Generali, z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków”, przekazywanych Klientowi przed zawarciem umowy ubezpieczenia, dostępnych na stronie internetowej www.generali.pl, u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 

Pliki do pobrania