Aktualności

Oferta pracy w Centrali Banku Spółdzielczego w Sławnie
5 stycznia 2024

Bank Spółdzielczy w Sławnie zatrudni pracownika na stanowisko:

ANALITYK KREDYTOWY ds. monitoringu klienta biznesowego

Opis stanowiska:

analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców instytucjonalnych oraz podmiotów powiązanych

ocena prawnych zabezpieczeń kredytów

weryfikacja poprawności i aktualności dokumentów dostarczonych do monitoringu okresowego

klasyfikacja należności, identyfikacja sygnałów wczesnego ostrzegania

rekomendowanie decyzji monitoringowych

Oczekiwania :

zdolności do analitycznej oceny sytuacji ekonomiczno – finansowej kredytobiorców

doświadczenie w bankowości lub branży finansowej na podobnym stanowisku

umiejętność oceny prawnych zabezpieczeń ekspozycji kredytowych

preferowane wykształcenie w zakresie finansów, ekonomii, prawa

komunikatywność, samodzielność i terminowość w realizacji zadań

praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

szkolenie wprowadzające  i rozwijające kompetencje

bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres bsslawno@bsslawno.pl lub złożenie osobiście w siedzibie Banku Spółdzielczego w Sławnie ul. Kopernika 5 wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz formularzu rekrutacyjnym, lub przez wskazanie konkretnych danych, które będą przetwarzane, np. w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, itp. w celu udziału w procesie rekrutacji przez

Bank Spółdzielczy w Sławnie 76-100 Sławno ul. Kopernika 5

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu jest Bank Spółdzielczy w Sławnie, 76-100 Sławno, ul. Kopernika 5.

Uprzejmie informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.