Aktualności

Wspieramy udział Asi z AGRO w Ogólnopolski Konkursie o Podatkach
15 maja 2017

Dnia 7 kwietnia 2017r.  w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się VII Ogólnopolski Finał Konkursu  o Podatkach organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

W organizowanym po raz siódmy Ogólnopolskim Finale Konkursu o Podatkach udział wzięli laureaci z 8 regionalnych finałów Konkursów o Podatkach (ok.60 osób): dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego oraz zachodniopomorskiego. Tematem przewodnim Konkursu były podatki samorządowe, natomiast pytania  dotyczyły także tematyki wszystkich podatków oraz Ustawy o doradztwie podatkowym wraz z rozporządzeniami.

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie reprezentowała laureatka Zachodniopomorskiego Konkursu o Podatkach w Szczecinie Joanna Łydzbińska.

Asia zaprezentowała wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu prawa podatkowego i prawa rachunkowego, plasując się w pierwszej “30” Ogólnopolskiego Finału Konkursu o Podatkach.

 

Dzięki współpracy Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie z naszym Bankiem, Asia mogła skupić się na nauce, nie martwiąc się o środki finansowe na wyjazd do Katowic. Zarząd Banku Spółdzielczego w Sławnie podjął decyzję o przyznaniu wsparcia finansowego dla uzdolnionej młodej uczennicy.